HUN  |  ENG  |  SLK
Starfol Slovakia

PRODUKTY


Výrobky distribuované spoločnosťou STARFOL Slovakia s.r.o. spĺňajú najmodernejšie požiadavky na obalové technológie. Náš sortiment zahŕňa fólie, sáčky, plastové a hliníkové podnosy, obalové materiály, kartóny, hygienické výrobky. V našej širokej ponuke obalových materiálov sa zameriavame najmä na obalové materiály na potraviny vrátane špeciálnych materiálov na balenie mäsa a mliečnych výrobkov.

Prejsť na stránku

Naše služby


Využívame naše najlepšie odborné znalosti, aby sme Vám pomohli prijať najlepšie rozhodnutia pre Vašich zákazníkov, pričom zohľadňujeme environmentálne a ekonomické aspekty.


starfol_sz_csomanyag

Široký sortiment obalových materiálov

Náš sortiment výrobkov bol starostlivo navrhnutý tak, aby spĺňal najbežnejšie potreby v oblasti balenia potravín. Ďalšie informácie vám poskytnú naši predajcovia.

starfol_sz_ugyfel

Služby zákazníkom

Naši zamestnanci sú pripravení bezodkladne Vám pomôcť s Vašimi potrebami a nárokmi v oblasti balenia.


starfol_sz_szakmaitanacs

Odborné poradenstvo

Na základe dlhoročných skúseností konzultujeme s našimi partnermi, aby sme im pomohli vybrať najmodernejšie a najekonomickejšie obalové materiály, ktoré spĺňajú ich špecifické potreby.

starfol_sz_tervezes

Dizajn obalov

Kladieme veľký dôraz na dizajn obalových materiálov v súlade so špecifikami zákazníkov a trhu.
Podľa našich skúseností sú najúspešnejšie tie projekty, ktoré môžeme realizovať v úzkej spolupráci so zákazníkom, od návrhu až po hotový výrobok.


starfol_sz_raktarozas

Skladovanie

V prípade požiadavky, našim zmluvným partnerom ponúkame skladovanie a sledovanie rámcových objednávok obalového materialu.

starfol_sz_kiszallitas

Doprava

Zabezpečíme, aby boli Vaše objednávky bezpečne doručené na miesto určenia a použitia v čo najkratšom čase.

Riešenia šetrné k životnému prostrediuVýrobky sú vyrobené z ekologických, kompostovateľných, 100% biologicky rozložiteľných a recyklovateľných materiálov. Snažíme sa o najvyššiu kvalitu dizajnu našich výrobkov, riešenia šetriace materiál a estetický, ale čistý dizajn. S našimi exkluzívnymi výrobkami vlastnej značky YAMA chceme prispieť k vedomej ochrane nášho prírodného prostredia a k formovaniu spotrebiteľských návykov.

Riešenia šetrné k životnému prostrediu
Top